Fabryka Dinner

Karmę Dinner przygotowujemy w fabryce w Wielkiej Brytanii. Jest ona wyposażona w najbardziej zaawansowany i najnowocześniejszy sprzęt do produkcji karm suchych. Pełna automatyka, wysokie normy produkcji, a także kontrola na każdym etapie dają nam pewność że finalnie otrzymujemy produkt o najwyższej jakości. Wszystkie receptury naszych karm tworzone są w zgodzie z wytycznymi Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Karm dla Zwierząt Domowych FEDIAF.

Nad poszczególnymi etapami produkcji prócz sprzętu, czuwa zespół wyspecjalizowanych pracowników pracujących w reżimie sanitarnym. Z każdych partii produkcji pobierane są próbki, które przechodzą wnikliwe badania, aby mieć pewność, że w każdym opakowaniu zachowana jest jakość na tym samym, wysokim poziomie.

Ciągłą kontrolę nad składnikami użytymi do produkcji zapewnia nowoczesne laboratorium będące integralną częścią fabryki. Wszystkie składniki są poddawane licznym kontrolom jakości, aby zapewnić, że tylko najlepsze z nich trafiają do produkcji naszej karmy.

  

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Dostawa Dinner) już od 199,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl