Jak powstaje nasza karma?

 

Produkcja naszej karmy rozpoczyna się już na farmach i łowiskach, z których pozyskujemy składniki. Wysoka jakość produktów, mięso jakości Human Grade czyli jakości jak dla ludzi, a także opracowana technologia produkcji zwana Freshtrusion® sprawia, że nasza sucha karma zyskuje wyjątkową strawność i smakowitość. 

Mięso pozyskiwane w humanitarny sposób, a także warzywa i owoce najwyższej jakości, wędrują do fabryki w specjalnym transporcie chłodniczym, dzięki czemu to, co przyjeżdża na miejsce, wciąż jest świeże. Zanim zacznie się proces produkcji wszystkie składniki poddawane są odpowiednim badaniom oraz kontrolom. Te kroki podejmowane są, abyśmy mieli pewność, że to, co znajdzie się w misce Twojego pupila, będzie dla niego w 100% bezpieczne.

Gdy nasze laboratorium da sygnał, że wszystkie testy zakończyły się pozytywnie, rozpoczyna się kolejny proces - gotowanie.

Laboratoria DINNER

Każdy składnik, zanim trafi do naszej karmy, jest dokładnie badany oraz poddawany licznym kontrolom jakości. Poszczególne składniki mają swój indywidualny proces, który muszą przejść pomyślnie. Każde z badań jest regularnie aktualizowane, w zależności od rozwijających się zagrożeń w przemyśle spożywczym.

Każde tłuszcze przechodzą naturalną reakcję chemiczną jaką jest utlenianie. Przed przyjęciem składników do produkcji, analizujemy stopień utlenienia.

Również każde produkty roślinne (zioła, owoce, warzywa) transportowane do naszej fabryki są analizowane pod kątem mykotoksyn. Oznacza to, że składniki są badane w kierunku obecności metali ciężkich. Każdy składnik oceniany jest indywidualnie.

Kuchnia mięsna

Każdy rodzaj mięsa jest poddawany delikatnemu gotowaniu w temperaturze poniżej 70°C, a następnie krótko pasteryzowany w temperaturze 82°C pod koniec procesu gotowania. Ten delikatny sposób przyrządzania to najlepszy przepis na ochronę białka. Pomaga zachować wszystkie wartości odżywcze, co wpływa na bardzo wysoką przyswajalność i wartość odżywczą karmy. 

W kuchni Dinner nie używamy gotowych olejów, a tworzymy własne. Zajmuje się tym dedykowany sprzęt, który działaniem przypomina kuchenną wirówkę do sałatek, który dosłownie wyciska olej z mięsa. Co więcej oleje i tłuszcze pozyskiwane w ten sposób są również jakości jak do spożycia przez ludzi. To wyróżnia nas spośród pozostałych karm suchych dostępnych na rynku.

Do produkcji Dinner podchodzimy z największa odpowiedzialnością i delikatnością, zachowując wszelkie zasady higieny i ostrożności. Przede wszystkim, Dinner tworzony jest z pasją i miłością do zwierząt. Dzięki dbałości o każdy, najmniejszy szczegół, możemy zaserwować Waszym podopiecznym niesamowicie smakowitą ucztę!

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Dostawa Dinner) już od 199,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl